Aktuality

Buřtpárty

Děkujeme za vytvoření příjemné atmosféry při závěrečném setkání v letošním školním roce :-)


Benefice

DĚKUJEME všem za účast a podporu!!!

Zvláštní poděkování patří paní Mertinové za organizaci a poskytnutí krásných prostor ve Farním centru Malejov.


Sokolovna

Nově každý pátek budeme navštěvovat tělocvičnu v dejvické sokolovně. Děti si tento nový prostor užívají :-) 


Masopust

Poslední den před jarními prázdniny jsme si ještě užili masopustní rej. Děti si vyzkoušely masky, tančilo se, zpívalo, hrálo na kytaru a každý si mohl dát koblihu :-)


Obchod - jídlo a pití


Tři Králové

Vánoce definitivně končí a v novém roce už nám zbývalo pouze přivítat tři krále, zazpívat si a společně odzdobit stromeček.


Vánoční besídka

Všem děkujeme, že jste nám pomohli vytvořit kouzelnou atmosféru a zpříjemnit předvánoční čas :-)


Mikulášská nadílka

Na začátku prosince nás navštívil Mikuláš s několika čerty a anděly. Děti byly i přes děsivé řádění čertů statečné a podle nadílky celý rok hodné. Čertům nakonec nezbylo nic jiného než nám všechny děti nechat a vrátit se do pekla s prázdnou.


Botanická zahrada a dýňový den

Je již tradicí, že nás podzimní dny zlákají k oblíbeným dýňovým aktivitám. I letos jsme tomuto tématu zasvětili několik dnů. Nejprve jsme se naladili během slunného dne plného barev v botanické zahradě. Děti si kromě procházky užívaly dýně nejrůznějších barev, tvarů a velikostí. O pár dní později nás ve škole navštívila pohublá dýně hokaido, která požádala děti, aby jí pomohly najít ztracená kila. Všichni se do úkolů během dýňového dne pustili s radostí a odhodláním ztracená kila získat. Díky tomuto úsilí jsme mohli paní hokaido naplnit k prasknutí a hravý den zakončit dýňovou polévkou :-)


Botanická zahrada


Dýňový den


Ateliér v zahradě

Dne 26. 9. opět proběhla úspěšná akce nazvaná Ateliér v zahradě, kde mohly jednotlivé třídy ukázat svou kreativitu. Cílem bylo, aby jsme sestavené artefakty mohli sledovat po celý rok, podle toho jsme přizpůsobili i výběr materiálů. Letos jsme se inspirovali v rostlinné říši.