Aktuality


Malostranská beseda - Leporelo 13.5.2019

Čarodějnice - 30.4.2019


Benefiční odpoledne - neděle 28.4.2019

Benefiční odpoledne, které proběhlo ve Farním centru Malejov, se velmi vydařilo, počasí nám přálo, nálada byla  příjemná a všichni účinkující byli skvělí. Chtěli bychom poděkovat paní Petře Mertinové, která tuto benefici pro naši školu připravila a všem kteří se na jejím uskutečnění podíleli, ale také všem návštěvníkům, kteří se tohoto odpoledne zúčastnili a přispěli tak ke skvělé atmosféře. 


Dejvické divadlo - "Malý příběh ze života hmyzu"

Botanická zahrada Praha  


BENEFIČNÍ  ODPOLEDNE  


Senzomotorické učení - třída H


Masopust

Hej hej hej, masopustní rej je tady!!! Únor byl plný masek, převleků a koblih :-) Letošní ročník se nám obzvláště vyvedl ;-)


Obchodní centrum Alžírská

Měsíc leden je již tradičně zasvěcen tématu jídlo a pití. Toto oblíbené téma zakončujeme celoškolní hrou, při které děti nakupují nejrůznější potraviny podle seznamu. I letos byly košíky všech naplněné a děti odcházely spokojené ;-)


Zdobení stromečku

Ještě než se děti rozutekly na vánoční prázdniny, vyzdobili jsme společně školu. Nejvýraznějším motivem Vánoc je stromeček, jehož zdobení jsme završili zpíváním koled.


Čert, anděl, Mikuláš

A JE TO TADY!!! Do školy přišli čerti!!! Atmosféra byla plná očekávání. Naštěstí byly všechny děti hodné a čertů se nebály ;-) Mikuláš s anděly rozdaly bohatou nadílku a děti nakonec s čerty řádily :-)


Dýňový den

S dušičkovým obdobím opět pořádáme oblíbený dýňový den. Vše se odehrávalo v barvách oranžové a dobré nálady. Děti úspěšně prošly jednotlivá stanoviště až se dokázaly propracovat k dýňovému bludišti, kde je čekala jejich oblíbená odměna :-)


Ateliér v zahradě

Na začátku října se konal již třetí ročník ateliéru v zahradě tentokrát na téma hudební nástroje.